ua
Пошук
Пошук

Перша Українська професійна косметика.

Косметична фірма Вікі працює на українському ринку вже 25 років. Вся продукція для щоденного догляду за волоссям та тілом, яка є основним напрямком діяльності компанії, випускається на власних потужностях, що знаходяться на Волині.

Професійний підхід, злагоджена робота колективу та передові лабораторні розробки гарантують високу якість продукції. З розвитком виробництва та врахуванням найновітніших тенденцій бьюті - галузі у 2007 році був створений бренд професійної перукарської косметики PROFIStyle.

Про бренд

PROFIStyle – це український бренд професійної косметики для салонів краси та перукарень.

PROFIStyle – це широкий асортимент інноваційної продукції високої якості, яка максимально задовільняє потреби й очікування професійних перукарів та їхніх клієнтів.

PROFIStyle – це ефективна косметика за конкурентною ціною, яка дозволяє перукарям досягнути успіху і вийти на новий професійний рівень.

Цінності
компанії

Цінності компанії це ідеальне поєднання високої якості нашого продукту і доступної ціни. Створюючи довгострокові взаємовигідні і прозорі відносини з нашими партнерами, дозволило нам створити міцну і перспективну дистрибуційну мережу на всій території України. Але основною нашою цінністю являється прагнення досконалості – це відображається на кожному етапі нашої роботи, завдяки чому ми пропонуємо нашим споживачам тільки краще.

Наша місія

Це підвищення якості життя споживачів шляхом турботи про їхню красу і здоров'я. А також, відродження позитивного образу українського виробника косметичних товарів.

Виробництво

Продукція "ВІКІ" - виготовляється на власних виробничих потужностях, які знаходяться у м. Нововолинську, Волинської обл. Ми виготовляємо продукцію на сучасному високотехнологічному обладнанні, із дотриманням всіх загальних норм якості.

Виготовляється продукція на демінералізованій воді, яка проходить очищення через установку фірми STRUKTURAL, USA.

Для виробництва продукції використовується високоякісна та безпечна сировина світових лідерів хімічної індустрії, таких як "BASF" - Німеччина, "DOW CORNING S.A." - Бельгія, "MANE" і "FLORESSENCE" - Франція та інші.

Якість і безпека сировини та готової продукції контролюється лабораторією підприємства, атестованою в системі Держстандарту України.

На підприємстві всі процеси та їх взаємозв’язки знаходяться в умовах керування і постійно удосконалюються відносно встановлених цілей.

Про нас
Про нас
Про нас
Про нас

Наші цілі в сфері виробництва :

  • покращення рецептур та дизайну упаковки косметики, розробка нових, сучасних косметологічних продуктів;
  • виконання всіх замовлень на продукцію, що випускається підприємством на умовах погоджених із замовником;
  • підвищення конкурентоспроможності продукції шляхом її вдосконалення та впровадження інноваційних ідей;
  • створення кращих інноваційних продуктів, якісних і максимально ефективних в роботі при цьому безпечних для здоров’я перукаря і його клієнта.
45408 Україна,
м. Нововолинськ, Волинська обл.
Іваничівське шосе, 3
+38(067) 33-29-055
Закрити
Закрити