Profistyle

Перша
українська
професійна
косметика

   Косметична фірма ВІКІ протягом трьох десятиліть доводить, що в Україні реально створити якісний продукт, який чекають споживачі.

   На основі активних компонентів, виробниками яких є гіганти косметичної індустрії Європи, ми постійно розробляємо унікальні товари по догляду за волоссям з необхідними характеристиками.

   Зусилля з впровадження високих показників якості продуктів привели до створення унікального бренду професійної косметики ProfiStyle.

ВІКІ

30

років
успіху

Український
бренд
професійної
косметики

Ukrainian

2007        brand        2024

ProfiStyle

Для
салонів
краси
та перукарень

Ефективна
косметика
конкурентна
ціна

Viki

1993  distributors  2024

ProfiStyle

Досягнення
вершин
професійного
рівня

Інноваційна
продукція
високої
якості

ProfiStyle

2023    inovations    2024

In Ukraine

Очікування
професійних
перукарів та
клієнтів

Innovation

Інноваційна
продукція бренду

Profistyle

Бути косметологом - це означає бути постійно в тренді. Ця професія невідривно пов'язана з  новинками  б'юті-світу  та  інноваційними  технологіями . Адже  якщо  ви  вловлюєте  ці найтонші коливання  ринку та  успішно впроваджуєте новинки та актуальні процедури для салонів краси – ви завжди будете попереду своїх конкурентів. Сьогодні  ми  хочемо запропонувати процедури та методики , які залишаються в трендах  і не збираються здавати своїх позицій і надалі.

Салонний комплект

vikiplex

інноваційна система захисту структури та кольору волосся.

Салонний комплект

botox

процедура відновлення структури волосся на молекулярному рівні.

Домашній Догляд

hydro

формула з гіалуроновою кислотою та олією жожоба.

Домашній Догляд

anti-loss

висока концентрація трихокомплексу Trichogen™ VEG  (10%).

Домашній Догляд

repair

формула суміші з біоміметичним церамідом Rep’Hair®.

Values 

Наші цінності
і Наша Місія

Mission

Цінності компанії це ідеальне поєднання високої якості нашого продукту і доступної ціни. Побудова взаємовигідних та прозорих довгострокових  відносини з нашими партнерами, дозволило нам створити міцну і перспективну дистрибуційну мережу на всій території України. Але основною нашою цінністю являється прагнення досконалості – це відображено на кожному етапі нашої роботи, завдяки чому ми пропонуємо для наших покупців тільки найкраще. Наша місія - це підвищення якості життя споживачів шляхом турботи про їхню красу і здоров'я а також, відродження  образу українського виробника косметики як позитивного та дружнього до дистрибютора та безпосередньо до покупця товарів . Всі наші надії та побажання користувачів закладені в основу чотирьох Ліній Продуктів ...

Лінії продуктів Profistyle

01

Догляд, зміцнення та Захист

Лінія косметики по догляду за пошкодженим, сухим та ламким, тонким та ослабленим волоссям. Захист кольору фарбованого волосся, надання сили, блиску та еластичності.

Лінія для
догляду

02

Базова косметика професіонала

Лінія
технічна

Захист при висвітленні та фарбуванні, термозахист допоміжні засоби для всіх операцій фарбування, препарати для хімічної завивки та нейтралізації лужних залишків.

03

Моделювання та
фіксація зачіски

Лінія продуктів для моделювання та довготривалої фіксації зачіски, надання об'єму та блиску, збільшення еластичності та пружності. Засоби для створення завитків, підкреслення текстури локона.

Лінія для
стайлінгу

04

Догляд, стимуляція
та нормалізація

Лінія для
чоловіків

Засоби для щоденного догляду за волоссям та тілом. Препарати по усуненню лупи та для нормалізації роботи сальних залоз. Продукти проти випадіння волосся. Косметика для модделювання та фіксації зачіски.