Наші продукти

Лінія для догляду

repair

Серія ефективних продуктів, для догляду за пошкодженим волоссям (після фарбування, висвітлення, хімзавивки). Інтенсивно відновлює та зміцнює структуру волосся, зменшує ламкість та кількість посічених кінчиків.

argan

Серія косметики з аргановою олією для догляду за сухим, пошкодженим та ламким волоссям. Інтенсивно живить, відновлює та розгладжує структуру волосся, надає блиск.

color

Серія косметики для догляду та захисту кольору фарбованого волосся. Підтримує яскравість кольору, надає сили, еластичності та блиску.

hydro

Серія косметики на основі натурального соку Алоє Вера для зволоження волосся та шкіри голови. Рекомендується для сухого та нормального волосся.

curl

Серія косметики для догляду за натурально кучерявим, хвилястим або хімічно завитим волоссям. Розгладжує та відновлює волосся, надає еластичності та блиску, робить його слухняним та керованим.

sebum

Серія косметики для швидкого очищення волосся та нормалізації жирового балансу шкіри голови, захисту від негативного впливу зовнішнього середовища.

anti-yellow

Серія косметики для догляду за світлим, висвітленим, мелірованим та сивим волоссям. Нейтралізує небажаний жовтий відтінок, надає легкого сріблястого кольору.

volume

Серія косметики для догляду за тонким та ослабленим волоссям. Ефективно ущільнює та зволожує структуру волосся. Створює прикореневий об’єм з гнучкою фіксацією.

anti-dandruff

Це професійний продукт, який містить комплекс найсучасніших компонентів для попередження та боротьби з лупою.

Активні компоненти: 

Zinc Pyrithioneтм,

Piroctone,

Olamineтм Asebiolтм.

anti-loss

Серія косметики для догляду за волоссям схильним до випадіння. Інтенсивно живить волосяні цибулини, активує кровообіг шкіри голови. Запобігає передчасній втраті волосся і стимулює ріст нового.

blond

Серія косметики з сатиновою олією для догляду за висвітленим, знебарвленим та мелірованим волоссям. Інтенсивно живить та відновлює сильно пошкоджену структуру блондованого волосся.

smooth

Серія містить комплекс спеціальних інгредієнтів для догляду за довгим волоссям. Кондиціонує, полегшує розчісування, надає гладкості та блиску.

detox

Серія продуктів для глибокого очищення волосся та шкіри голови, запобіганню забруднення та захисту від негативної дії навколишнього середовища.

colorful

Серія гелів-барвників, створена для креативного тонування висвітленого волосся по всій довжині та для створення яскравих акцентів на окремих пасмах.

keratin

Серія засобів, що глибоко проникають у кортекс волосся для його інтенсивного відновлення та зміцнення.

amino

Серія продуктів, збагачених комплексом амінокислот для ефективного живлення та зволоження волосся, а також для збереження кольору фарбованого волосся.

ceramide

Серія, у яку включені мікропротеїни пшениці та екстракт морінги для омолодження волосся та його захисту від дії зовнішнього середовища.

collagen

Серія з сафлоровою олією та коллагеном для зменшення ламкості волосся та зміцнення структури. У складі є елементи, що сповільнюють процеси старіння волосся.

vikiplex

Інноваційна система захисту структури та кольору волосся.

botox

Серія високоефективних продуктів, для пошкодженого, сухого, неслухняного та хвилястого волосся,  які

відновлюють та наповнюють структуру волосся на молекулярному рівні.

Лінія Технічна

basic

Серія базової косметики для всіх типів волосся, що необхідна в кожному професійному салоні для щоденної роботи перукаря.

barrier

Засоби для захисту шкіри голови від фарбування.

thermo

Захист від дії високих температур при випрямленні волосся.

decolor

Засоби для освітлення волосся.

protect

Запобігання пошкодженню волосся при фарбуванні.

remover

Засоби для видалення фарби зі шкіри при фарбуванні.

oxy

Серія кремоподібних засобів з різною концентрацією стабілізованого пероксиду водню. Призначені для всіх процедур фарбування та висвітлення волосся.

wave

Серія препаратів для хімічної завивки волосся у перукарському салоні. Забезпечує довготривалу завивку та догляд.

hand

Серія високоефективних продуктів для інтенсивного зволоження та помякшення шкіри рук. Кератин, що входить до складу препаратів зміцнює нігтьову пластину.

Лінія для Стайлінгу

styling

Серія продуктів для моделювання, фіксації зачіски, надання об’єму та блиску. Рекомендується для всіх типів волосся. Склад засобів забезпечує зволоження та захист від теплової дії фену.

Лінія для Чоловіків

mens style

Серія високоефективних продуктів для чоловіків, які відкривають можливості для щоденного догляду за волоссям та тілом. Основні напрямки дії продуктів це стимуляція росту, усунення лупи та нормалізація роботи сальних залоз.