шлях до бренду

ВІКІ та бренд PROFIStyle

Косметична   фірма   ВІКІ  була  заснована   в   1993   році.

Вся продукція для щоденного догляду за волоссям та тілом , яка є основним напрямком діяльності нашої компанії , випускається на власних потужностях.

Професійний підхід , злагоджена робота всього колективу , передові лабораторні розробки гарантують високу якість продукції.

З розвитком виробництва та й з врахуванням тенденцій б'юті - галузі у 2007 році був створений унікальний бренд професійної перукарської косметики : ProfiStyle.

Складові успіху

ОСНОВА НАШИХ ПРОДУКТІВ ВОДА

для косметичних засобів, яка проходить демінералізацію та очистку через систему зворотнього осмосу Ecosoft.

ВИСОКА ЯКІСТЬ СИРОВИНИ

від світових лідерів косметичної індустрії: BASF - Momentive - Німеччина, MANE, Sensient - Франція, Givaudan - Швейцарія,  Ashland - Нідерланди.

ЛАБОРАТОРІЯ ПІДПРИЄМСТВА

з постійною перевіркою якості готової продукції і атестатом в системі державних стандартів України.

Цілі в сфері Виробництва

від ідеї до продукту в салоні 

вдосконалення та впровадження інноваційних ідей та створення на їх основі якісних і максимально ефективних продуктів.

продуманий підхід у розробці

покращення рецептур та дизайну упаковки косметики, розробка нових, сучасних косметологічних продуктів

пріоритети у співпраці

виконання всіх замовлень на продукцію, що випускається підприємством на умовах погоджених із замовником

Ми тут, бо Впевнені.

Волосся - найголовніший аксесуар жінки. Ми тут, щоб бути впевненими, коли скориставшись нашою продукцією у Вашому салоні, та Творчим підходом до своєї роботи, Ви відчуєте ейфорію за створені чудесні пасма кожної відвідувачки і в результаті надихнете їх на наступний візит до Вас для відчуття краси і задоволення.

Підкреслити індивідуальність жінки можна скориставшись високим професіоналізмом працівників салону та набором засобів, які допоможуть творчо підійти до моделювання зачіски і створення креативного образу кожної відвідувачки.

Здорове доглянуте волосся — мрія кожної жінки . Але догляд за ним — доволі складна справа! Втім, немає нічого неможливого , особливо якщо є справжнє бажання досягти чудового результату. В цьому допоможе Вам майстер салону. А ми зробимо наші Продукти найбільш затребуваними для піднесення Вашого Настрою та Краси.